Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.pribram.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města PříbramZpráva vložena: 12.03.2010, 13:52 hod.

Ve sněhu vedle garáží leželo promrzlé nahé miminko

Příbram: V pátek odpoledne našli náhodní svědci ve sněhu na ulici v Příbrami pohozenou novorozenou holčičku. O případu informovala agenturu Mediafax mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.

"Pohozený novorozenec ležel ve sněhu u garáží v Příbrami V, kde ho objevil náhodný chodec, který zavolal pomoc," uvedla Janečková. Záchranáři miminko již převezli sanitním vozem do příbramské nemocnice na novorozenecké oddělení. "Novorozená holčička ve sněhu a chumelenici ležela téměř nahá, " podotkla mluvčí. Nálezce volal na linku 158 a policisté potom kontaktovali záchranáře.

"Novorozená jen několik dní stará holčička byla ve sněhu zabalená jen v lehkých hadřících a košilce. Byla při vědomí, ale podle lékaře byla silně podchlazená a v ohrožení života. Záchranáři jí po celou dobu zásahu a transportu intenzivně zahřívali," doplnila Tereza Janečková.

Případem se již zabývá policie. "V počátku šetření zatím jen vím, že na místo je povolán psovod," uvedla pro Mediafax mluvčí příbramské policie Lenka Pavlová. Za jeho asistence se policisté pokusí vypátrat místo porodu a i nezodpovědnou matku.

Podle policejní mluvčí matce pohozeného miminka hrozí až pětileté vězení. "Po vypátrání může být matka obviněna z trestného činu opuštění dítěte," vysvětlila mluvčí.

Přímo v Příbrami byl přitom zřízen babybox v září 2008, jako třináctý v republice. Celkem je nyní v Česku 33 těchto zařízení, která již pomohla zachránit 29 novorozených i několikaměsíčních dětí.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Mediafax
autor: Jan Šrámek


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Benešov  Beroun  Písek  Plzeň  Praha  Rokycany  Strakonice  Tábor  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist