Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.pribram.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města PříbramZpráva vložena: 13.03.2010, 12:00 hod.

Krkavčí matka, která odložila své miminko do sněhu, může být obviněna z vraždy

Příbram: Policie přišla v sobotu dopoledne s novou informací v případu odloženého miminka, které prozatím neznámá žena zanechala u garáží v Příbrami téměř nahé ve sněhu. Jak uvedla v sobotu pro Mediafax mluvčí středočeské policie Soňa Budská, případ je nyní vyšetřován jako pokus o vraždu.

"Ano mohu potvrdit, že případ je prošetřován jako trestný čin pokus o vraždu, ale bližší informace nebudu k vyšetřování sdělovat," řekla mluvčí Budská.

Pohozený novorozenec ležel ve sněhu u garáží v Příbrami V, kde ho objevil náhodný chodec, který zavolal pomoc. Záchranáři miminko převezli do příbramské nemocnice na novorozenecké oddělení. Miminko leželo ve sněhu téměř nahé.

Holčička, která posléze dostala od personálu nemocnice jméno Anděla, byla při vědomí, ale podle lékaře byla silně podchlazená a v ohrožení života. Záchranáři jí po celou dobu zásahu a transportu intenzivně zahřívali, což pokračovalo i v nemocnici.

Podle lékařů bylo novorozeně v ohrožení života, ale šance na záchranu byly velké. Zdravotní stav holčičky se prozatím v sobotu dopoledne zjistit nepodařilo.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Mediafax
autor: Daniel Štverák


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Benešov  Beroun  Písek  Plzeň  Praha  Rokycany  Strakonice  Tábor  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist